Division Name Club Place
Open Kata Ronald Gotlin Hollywood Y 1
Open Kata Robert Schreck Hollywood Y 1
Open Kata Susan Gotlin 2
Open Kata Robert Schreck 2
Open Kata Lauren Rojas Central Florida 1
Ju no Kata Emily Frier Central Florida 1
Ju no Kata Loren Central Florida 2
Ju no Kata Erika Central Florida 2
Katame no Kata Hans Vogt Tomodachi 1
Katame no Kata Scott Huitt Tomodachi 1
Kodokan Goshi Jitsu Shawnee Fross Hollywood Y 1
Kodokan Goshi Jitsu Susan Gotlin Hollywood Y 1
Nage no Kata Kaitlyn Tomodachi 4
Nage no Kata Kyle Williams Tomodachi 4
Nage no Kata Kaitlyn Tomodachi 3
Nage no Kata Mason CFJ 3
Nage no Kata Jacob Victor Tomodachi 2
Nage no Kata Nathalie Champagn Tomodachi 2
Nage no Kata Jake Victor Tomodachi 1
Nage no Kata Ashley Levitz Tomodachi 1
Kime no Kata Hans Vogt Tomodachi 1
Kime no Kata Scott Huitt Tomodachi 1
Koshiki no Kata Hans Vogt Tomodachi 1
Koshiki no Kata Scott Huitt Tomodachi 1
Itsutsu no Kata Hans Vogt Tomodachi 1
Itsutsu no Kata Scott Huitt Tomodachi 1
Katame no Kata Lisa Huitt Tomodachi 1
Katame no Kata Katie Ebinger Tomodachi 1
Open Kata Lauren Rojas CFJ 1
Open Kata Emily Frier CFJ 1
Open Kata Michael Krufger 1
Boys 7&8 Quin Reid CFJ 1
Boys 7&8 Kyle Williams Tomodachi 2
Boys 7&8 Ryan Hayes Boca 3
Boys 7  Brandon Smith Tomodachi 1
Boys 7 Chase Cruz Coral Springs 2
Boys 9&10 Daniel Neyra Tomodachi 1
Boys 9&10 Devin Goldenberg 2
Boys 9&10 Ashwin Kalyondung 3
Boys 9&10 Anthony Hayes Boca 4
Boys 5&6 Luis Almanza CFJ 1
Boys 5&6 Steven Brinegar CFJ 2
Boys 5&6 Alejandro Menendez Falcon 3
Boys 15&16 Nick Snowney 1
Boys 15&16 Shaan Hogun Tomodachi 2
Boys 15&16 Bobby Rohweller Jupiter 3
Boys 13&14 Jordan Rasmassan Sarasota 1
Boys 13&14 Kristian Schafer 2
Boys 13&14 Stefan Stephenson-Moe Sarasota 1
Boys 13&14 Michael Villanueva Coral Springs 2
Boys 5&6 Daniel Tabares Falcon 1
Boys 5&6 Cody Oxford CFJ 2
Boys 5&6 Steven Brinegar CFJ 1
Boys 5&6 Luis Almanza CFJ 2
Boys 11&12 Travis Haddock NSJ 1
Boys 11&12 Jacob Doyle 2
Boys 11&12 Dylan Goldberg 3
Boys 11&12 Jacob Victor Tomodachi 1
Boys 11&12 Nathan Peterson Tampa 2
Boys 9&10 Steve Perez Prado 1
Boys 9&10 Michael Kruegar CFJ 2
Boys 9&10 Daniel Villanueva CFJ 3
Boys 9&10 Mason Reid CFJ 1
Boys 9&10 Michael Krueger CFJ 2
Boys 9&10 John Harrison CFJ 3
Boys 8 Daniel Gonzales CFJ 1
Boys 8 Ricardo Menendez Falcon 2
Girls 8 Lisa Huitt Tomodachi 1
Girls 8 Katie Ebinger Tomodachi 2
Girls 8 & 11 Kaitlyn Smith Tomodachi 1
Girls 8 & 11 Emily Frier CFJ 2
Girls 9,10 & 11 Erika Rodriguez CFJ 1
Girls 9,10 & 11 Jasmine Rogriguez CFJ 2
Girls 9,10 & 11 Carla Catenazzo Boca 3
Girls 13 Mariana Nagy Sarasota 1
Girls 13 Carthyna St. Phard Boca 2
Girls 12, 13 & 14 Ashley Levitz 1
Girls 12, 13 & 14 Georgetta Torrens Falcon 2
Girls 12, 13 & 14 Rita Castillo Boca 3
Girls 11 & 13 Jeanette Rodrigues Coral Springs 1
Girls 11 & 13 Sarah Neyra Tomodachi 2
Girls 11 & 13 Lauren Rojas CFJ 3
Girls 13 & 14 Natalie Champaigne Tomodachi 1
Girls 13 & 14 Rita Castillo Boca 2
Men 131 Michael Bradley Tomodachi 1
Men 131 Rocky Archer CFJ 2
Men 158 Eddy Tomodachi 1
Men 158 Sean White Tomodachi 2
Men 158 Lauturo Rojas * did not rec medal Coral Springs 3
Men 172 Ricardo Acuna 1
Men 172 Juan Rodriguez CFJ 2
Men 172 John Johnson Coral Springs 3
Men 196 Laurence Kingston CFJ 1
Men 196 Jair Ochoa Sarasota 2
Men 196 Clay Morgenburg Tomodachi 3
Men 220 Scott Huitt Tomodachi 1
Men 220 Clay Morgenburg Tomodachi 2
Men 220 Kyle Thornton CFJ 3
Men 262 Louis Morales Sarasota 1
Men 262 Kyle Thornton CFJ 2