USJA JR. NATIONALS BOCA RATON, FL

 

 

JULY 12, 13, 2002

 

 

M  Bantam Jr 

19

 

 

 

 

1

CRAIN

DYLAN

5

CENTRAL FL JUDO

CLERMONT

FL

2

CRAIN

SHANNON

5

CENTRAL FL JUDO

CLERMONT

FL

 

M  Bantam Jr 

23

 

 

 

 

1

HARPER

GABRIEL J

4

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

2

ECHEANDIA LUBE

ERIC

5

SAN FRANCISCO JUDO CLUB

SAN JUAN

PR

3

MILLER

TRISTAN

5

MARION YOUTH CENTER JUDO

MARION

IN

 

M  Bantam Jr 

28+

 

 

 

 

1

HINES

ELIJAH

6

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

 

M  Bantam  1 

19

 

 

 

 

1

GARCIA JR.

JUAN

6

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

 

M  Bantam  1 

23

 

 

 

 

1

COSTA

JARED

6

TOHOKU JUDO CLUB

SOMERVILLE

MA

2

DEETER

DAKOTA

6

WAYNESVILLE KODAKAN JUDO

WAYNESVILLE

NC

 

M  Bantam  1 

28

 

 

 

 

1

BOTTOMS

STEVE

5

WAYNESVILLE KODOKAN JUDO

CLYDE

NC

2

GONZALEZ

GABRIEL

5

GUERREROS

LA PUENTE

CA

 

M  Bantam  2 

21

 

 

 

 

1

REID

L. QUIN

6

CENTRAL FLA JUDO

ORLANDO

FL

2

KLEMPNER

KYLE

7

TOMODACHI JUDO CLUB

BOYNTON BEACH

FL

3

PEREZ

CHRISTIAN

6

BUDOKAN

HIALEAH

FL

 

M  Bantam  2 

25

 

 

 

 

1

TESS-WANNT

IAN

6

FONDY JUDO CLUB

FOND DU LAC

WI

3

BOUYSSOU III

SERGE

6

MAYO QUANCHI JUDO

W. WARWICK

RI

3

SAONA

VICTOR

7

ASO GUAYAS

GUAYAQUIL

ECU

3

WIGGINS

ZACKARY

7

YELLOWHILL JUDO CLUB

WHITTIER

NC

 

M  Bantam  2 

27

 

 

 

 

1

OLSEN

JUSTIS

8

AMADOR JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

2

MERRIMAN

BOBBY

8

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

3

WEINBERG

NASH

8

SIMI VALLEY JUDO

SIMI VALLEY

US

 

M  Bantam  2 

30

 

 

 

 

1

ASSELS

MICHAEL

7

BECERRA JUDO CLUB

DALLAS

TX

2

MAI

BRANDON

7

FRIENDSWOOD JUDO

FRIENDSWOOD

TX

3

CHICO

MICHAEL

6

SAN FRANCISCO JUDO CLUB

SAN JUAN

PR

 

M  Bantam  2 

30+

 

 

 

 

1

SEIDLE

DYLAN

7

CENTRAL FL JUDO

ORLANDO

FL

 

M  Bantam  3 

23

 

 

 

 

1

WELLS

JESSE

8

DENTON JU OPTIMIST JUDO

DENTON

TX

2

BRAYE

JIM

7

ACS MARTIAL ARTS

EVANVILLE

IN

3

GOUDREAU

JAMES

8

G E  JUDO

LAKELAND

FL

 

M  Bantam  3 

31

 

 

 

 

1

OLSEN ( 2ND DIV)

JUSTIS

8

AMADOR JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

2

MITURO

ANDREW

8

MAYO QUANCHI JUDO

WEST WARWICK

RI

3

MYER

JACOB

8

MARION YOUTH CENTER

MARION

IN

 

M  Bantam  3 

35

 

 

 

 

1

DANTZLER

CONNOR

8

MARYLAND JUDO TEAM

DAMASCUS

MD

2

BEVILL

DREW

8

RUBEN MARTIN JUDO

FORT WORTH

TX

3

SEIDLE

DYLAN

7

CENTRAL FL JUDO

ORLANDO

FL

 

M  Bantam  3 

35+

 

 

 

 

1

MILLER

MATTHEW

8

MARION YOUTH CENTER JUDO CLUB

MARION

IN

2

SMITH

DARRIAN

8

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

3

DANTZLER ( 2ND DIV)

CONNOR

8

MARYLAND JUDO TEAM

DAMASCUS

MD

 

M  Intermediate  1 

26

 

 

 

 

1

PRADO

JOSHUA

8

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

JACQUO

JACOB

9

NEW BRITAIN JUDO

NEW BRITAIN

CT

3

SASSO

JONATHAN

8

SAN FRANCISCO JUDO CLUB

SAN JUAN

PR

 

M  Intermediate  1 

30

 

 

 

 

1

BEAUVAIS

KEITH

9

NORTHGLENN JUDO CLUB

NORTHGLENN

CO

2

REID

MASON

9

CENTRAL FL JUDO

ORLANDO

FL

3

VAN'T END

LEVI

8

THEO MEYER SPORT

LURDEN

NETH

 

M  Intermediate  1 

34

 

 

 

 

1

GOLEMBO

MAX

8

COHEN'S JUDO

MUNDELEIN

IL

2

PEREZ

STEVE

8

BARAQUE JUDO KAY

MIAMI

FL

3

MARTINEZ

SANTIAGO

10

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

 

M  Intermediate  1 

38

 

 

 

 

1

SCHULTHEIS

ROBBY

10

GURNEE JUDO CLUB

CURNEE

IL

2

LINDSTROM

GRAYSON

11

AMADOS JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

3

WOJCIK

DEREK

10

AMADOR JUDE

LIVERMORE

CA

 

M  Intermediate  1 

43

 

 

 

 

1

LINDSTROM( 2ND DIV)

GRAYSON

10

AMADOS JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

2

ROMAN

CHRISTOPHER

10

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

3

ANTONELL

DANIEL

10

BUJUTSU JUDO

MIAMI

FL

 

M  Intermediate  1 

43+

 

 

 

 

1

BRIGHTMAN

DALLAS

10

TAKI - GAWA

SOMERSET

MA

2

EVERHART

DALLAS

9

YELLOWHILL JUDO CLUB

WHITTIER

NC

 

M   Intermediate 2 

28

 

 

 

 

1

DORODOR

GIANERTO

11

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

SILVA

NATHAN

11

GUERREROS

LA PUENTE

CA

 

M   Intermediate 2 

31

 

 

 

 

1

VILLAFAN'E

CARLOS

 

SAN JUAN

SAN JUAN

PR

2

LEARNED

CORWIN

11

CAHILL'S JUDO ACADEMY

SAN BRUNO

CA

3

LABRADA

GABRIEL

11

USA MARTIAL ARTS & JUDO

MIAMI

FL

 

M   Intermediate 2 

34

 

 

 

 

1

KENNY

CASEY

11

JUDAN JUDO

PORTLAND

IN

2

AGUILAR III

ANTHONY

11

GUERREROS

LA PUENTE

CA

3

FERRY

TYLOR

10

FLA SCHOOL OF JUDO

TAMPA

FL

 

M   Intermediate 2 

38

 

 

 

 

1

TALLEDO

RONNIE

12

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

ADAMSON

RILEY

12

SANDIA JUDO

ALBUQUERQUE

NM

3

VAN'T END

NOEL

11

THEO MEYER SPORT

LURDEN

NETH

 

M   Intermediate 2 

42

 

 

 

 

1

MUNSTER

LEE

10

COHEN'S JUDO CLUB

MUNDELEIN

IL

2

BALLESTEROS

MIGUEL

10

BUJUTSU JUDO CLUB

MIAMI

FL

3

FERNANDEZ

JONATHAN

11

BARAQUA JUDO KAI

MIAMI

FL

 

M   Intermediate 2 

48

 

 

 

 

1

RICKS

PETER

12

 

 

MA

2

DILLOW

ROBERT

12

WASHINGTON JUDO

WASHINGTON

DC

3

FABER

WILLEN-MARTGN

12

CENTRAL FLA JUDO

ORLANDO

FL

 

M   Intermediate 2 

53

 

 

 

 

1

ROBINSON

COLIN F.

11

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

2

MASON

TONY

10

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

2

DAVIS

ETHAN R.

10

WAYNESVILLE KODOKAN JUDO CLUB

CLYDE

NC

2

GONZALEZ

ERIC J.

11

BARSTOW JUDO CLUB

BARSTOW

CA

 

M   Intermediate 2 

53+

 

 

 

 

1

FERGUSON

DANIEL

12

WAYNESVILLE KDO KAN JUDO

CLYDE

NC

2

MARTINEZ

DARREL

10

RICARDO LUERO

MIAMI

FL

3

GONZALEZ

LEONARDO

12

GUERREROS

LA PUENTE

CA

3

OPRIS

BRENDEN

11

TOMODACHI

BOYNTON BEACH

FL

3

PETERSON

CODY

11

JUDO INC.

BROWN DEER

WI

 

M   Intermediate 2 

53++

 

 

 

 

1

RODRIGUEZ

ANTONIO

11

BUDOKAN

HIALEAH

FL

2

MYERS

PAUL

12

FOX VALLEY JUDO

AVROSA

IL

3

THOMAS

ANDREW

11

RENSHODEN JUDO ACADEMY

CENTERVILLE

OH

 

M   Intermediate 2 

53+++

 

 

 

 

1

SANGIMINO

TONY

11

CAHILL JUDO ACADEMY

SAN BRAVO

CA

2

ACOSTA

ADSO

12

BUDOKAN

HIALEAH

FL

 

M  Juvenile  A 

36

 

 

 

 

1

ADAMSON

DAK

12

SANDIA JUDO CLUB

ALBUQUERUQE

NM

2

BRATTON

RYAN

12

NORTHGLENN JUDO CLUB

NORTHGLENN

CO

3

NISHIMURA

KOHEI

12

RENSHUDEN

CENTERVILLE

OH

 

M  Juvenile  A 

40

 

 

 

 

1

DARKHOVSKY

LEV

13

SANTA MONICA YMCA

SANTA MONICA

CA

2

DAMMERS

JULIEN

13

THEO MEYERSPORT

LENSDEN

NETH

3

VICTORY

JASON

13

CAROLINA AMERICAN JUDO

WEDDINGTON

NC

 

M  Juvenile  A 

44

 

 

 

 

1

VAN'T END

TIMO

13

THEO MEYER SPORT

LURDEN

NETH

2

GINSBERG

LANDON

13

COHEN'S JUDO

MUNDELEIN

IL

3

VILLAFAIRE

FRANCISCO

13

SAN JUAN

SAN JUAN

PR

 

M  Juvenile  A 

48

 

 

 

 

1

POSTIGOS

JUAN

13

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

CODY

CHRISTOPHER

13

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

3

THOMAS

TIMOTHY

13

RESHODEN JUDO ACADEMY

CENTERVILLE

OH

 

M  Juvenile  A 

53

 

 

 

 

1

DELPOPOLO

NICK

13

JASON MORRIS CLUB

SCOTIA

NY

2

PFEIFFER

MICHAEL

14

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

3

VERA

CHRISTOPHER

13

USA MARTIAL ARTS JUDO CTR

MIAMI

FL

 

M  Juvenile  A 

58

 

 

 

 

1

RAMOS

GEORGE

14

USA MARTIAL ARTS & JUDO

MIAMI

FL

2

DURAND

JEAN-PIERRE

14

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

3

SPANO

PHILLIP

14

TAMPA JUDO DOJO

TAMPA

FL

 

M  Juvenile  A 

64

 

 

 

 

1

WEY

WINSTON

12

CUPERTINO JUDO CLUB

CUPERTINO

CA

2

MIRANDA

GADIEL

13

SAN JUAN

SAN JUAN

PR

3

LEE

BOBBY

13

LIBERTY BELL

PHILA

PA

 

M  Juvenile  A 

64+

 

 

 

 

1

TYLER

ALEXANDER

13

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

2

LOPOUCHANSKI

IVAN

13

BUDOKAN JUDO CLUB

HIALEAH

FL

3

GERLITZ

CHRISTIAN

13

EMU

YPSILANTI

MI

 

M  Juvenile  B 

51

 

 

 

 

1

WRIGHT

JASON

M

COHENS JUDO CLUB

MUNDELEIN

IL

2

POSTIGOS

JUAN

13

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

3

MONT

GILBERTO

15

SAN  JUAN

SAN JUAN

PR

 

M  Juvenile  B 

55

 

 

 

 

1

DEPES

RANDALL

15

FONDY JUDO CLUB

FOND DU LAC

WI

2

AIKEN

JOSH

15

BUSHIDO JUDO SCHOO

GRAHAM

NC

3

RUMPLE

KEN

16

AMERCAN MARTIAL ARTS

DALVILLE

IN

 

M  Juvenile  B 

60

 

 

 

 

1

DARKHOVSKY

ALEXANDER

14

SANTA MONICA YMCA

LOS ANGELES

CA

2

KOSSOR

NICK

16

LIBERTY BELL JUDO ACADEMY

PHIL

PA

3

CUEVAS

JAVIER

14

RICARDO TUERO JUDO

MIAMI

FL

 

M  Juvenile  B 

66

 

 

 

 

1

BONACHEA

RICHARD

M

888 S.W. 68 CT

FL

FL

2

FERGUSON

BRENDAN

15

WAYNESVILLE KODOKAN JUDO

CLYDE

NC

3

SCHWARTZ

MARK

16

NORTHGLENN JUDO CLUB

NORTHGLENN

CO

 

M  Juvenile  B 

73

 

 

 

 

1

RODRIGUEZ

PETER

15

KI-ITSU-SAI JUDO

NORTH LAUDERDALE

FL

2

WILDER

KEVYN

15

RENSHODEN JUDO ACADEMY

CENTERVILLE

OH

3

SPANO

PARTRICK

13

TAMPA JUDO DOJO

TAMPA

FL

 

M  Juvenile  B 

81

 

 

 

 

1

STURDEVANT

PATRICK A.

14

WAKA MUSHA

DULUTH

GA

2

NAPIER

MARK

16

MARION YOUTH CENTER JUDO CLUB

MARION

IN

3

CRUZ  ( #2 DIVISION Jrs)

THOMAS

15

NATIONAL SPORT JUDO

DAVIE

FL

 

M  Juvenile  B 

90

 

 

 

 

1

CHAPMAN

DAVID R.A.

15

GENTLE WAY

BRISTOL

CT

2

SMITH

DUSTIN

14

WAKA MUSHA

DULUTH

GA

 

M  Juvenile  B 

90+

 

 

 

 

1

THOMAS(THUMA)

JACOB P

14

HARRISBURG JUDOKAI

HARRISBURG

PA

2

REUTER

TIMOTHY

15

JUDAN JUDO OF TOLEDO

TOLEDO OH

OH

3

SEDLEY

ANTHONY

14

FAMILY MARTIAL ARTS

HOLLYWOOD

FL

 

M  Juvenile  C 

60

 

 

 

 

1

AUFMANN

TONY

18

COHEN'S JUDO CLUB

MUNDELIEN

IL

2

O'NEIL

JOSHUA

16

COHENS JUDO CLUB

LIBBETYVILLE

IL

3

MALDONADO

EFREN

17

SIMI VALLEY JUDO CLUB

SIMI VALLEY

CA

 

M  Juvenile  C 

66

 

 

 

 

1

WORLEY

STEVE

18

RENSHUDEN JUDO

CENTERVILLE

OH

2

MALLO

TREVOR

17

NORTHGLENN JUDO CLUB

NORTHGLENN

CO

3

FERNANDEZ

JEFFREY

16

BARAGUA JUDO KAI

MIAMI

FL

 

M  Juvenile  C 

73

 

 

 

 

1

DELMASTRO

DINO

18

KIMS

PITTSBURGH

PA

2

SIMERLY

SHANE

16

EGLIN JUDO CLUB

NICEVILLE

FL

3

ORTIZ

GILBERTO

17

SAN JUAN

SAN JUAN

PR

 

M  Juvenile  C 

81

 

 

 

 

1

COHEN

MARC

18

COHEN'S JUDO CLUB

MUNDELEIN

IL

2

BOKARIZA

KYLE

16

JASON MORRIS JUDO

SCOTIA

NY

3

CRUZ 

THOMAS

15

NATIONAL SPORT JUDO

DAVIE

FL

 

M  Juvenile  C 

90

 

 

 

 

1

LAMBERT

JOHATHAN

16

YELLOWHILL JUDO CLUB

CHEROKEE

NC

2

WRIGHT

SHAWN1

17

LEONIO JUDO CLUB

TALLAHASSEE

FL

 

M  Juvenile  C 

100

 

 

 

 

1

BACH

KONRAD

18

ST PETE JUDO

ST PETERSBURG

Fl

2

TILSON

TYRONE

19

MAYO QUINCHI

W. WARWICK

RI

3

CEFALI

TONY

17

NATIONAL SPORT JUDO

DAVIE

FL

 

M  Juvenile  C 

100+

 

 

 

 

1

HOFFMANN

KIRK

18

ST PETE JUDO

ST PETERSBURG

FL

2

BACH

KONRAD

18

ST PETE JUDO

ST PETERSBURG

FL

 

F Bantam Jr 

19

 

 

 

 

1

GARCIA

GABRIELA R.

8

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

 

F Bantam 1 

19

 

 

 

 

1

HALL

KATHERINE

5

SANTA MONICA YMCA JUDO & JUJITSU

SANTA MONICA

CA

1

HARPER

M. ARIELLE

6

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

2

PALOMINO

JASMINE

5

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

 

F Bantam 1 

23

 

 

 

 

1

RYBURN

HALEY

5

BECERRA JUDO CLUB

DALLAS

TX

2

ESTES

CHELSEA

6

YELLOWHILL JUDO CLUB

CHEROKEE

NC

 

F Bantam 2 

25

 

 

 

 

1

GOMEZ

AMANDA

7

TOHOKU JUDO CLUB

SOMERVILLE

MA

 

F Bantam 2 

30

 

 

 

 

1

MARTIN

SAMANTHA

7

RUBEN MARTIN JUDO

FORT WORTH

TX

2

LAMBERT

SARAH

7

WASHINGTON JUDO

WASHINGTON

DC

 

F Bantam 2 

30+

 

 

 

 

1

IGLESIAS

FRANCCESLA

07

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

 

F Bantam 3 

23

 

 

 

 

1

BOUYSSOU

KATELYN

8

MAYO QUANCHI

W. WARWICK

RI

2

AMEND

ANNIE

7

FONDY JUDO CLUB

FOND DU LAC

WI

3

NATION

CHELSEY

8

YELLOWHILL JUDO CLUB

CHEROKEE

NC

 

F Bantam 3 

27

 

 

 

 

1

PFEIFFER

ADRIANNA

8

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

GERMAIN

KATIE

7

G. E. JUDO

LAKELAND

FL

3

RODRIGUEZ

JASMINE

8

CENTRAL FL JUDO

ORLANDO

FL

 

F Bantam 3 

35

 

 

 

 

1

PATTON

CARLY

8

FL SCHOOL OF JUDO

TAMPA

FL

2

HUITT

LISA

7

TOMODACHI

BOYNTON BEACH

FL

 

F Intermediate 1 

26

 

 

 

 

1

CASTILLO

AMELIA

9

SIMI VALLEY JUDO CLUB

SIMI VALLEY

CA

2

FAVORITE

SHEA

9

CENTRAL FL JUDO

ORLANDO

FL

 

F Intermediate 1 

30

 

 

 

 

1

RIGGSBEE

KARA

9

SIMI VALLEY JUDO

SIMI VALLEY

CA

2

MARTIN

JAIMI

9

MAYO QUANCHI

W. WARWICK

RI

3

SIMPSON

CHRISANDRA

9

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

 

F Intermediate 1 

34

 

 

 

 

1

ROJAS

LAUREN

10

CENTRAL FL JUDO

CLERMONT

FL

2

MOREYRA

VALERIE

10

TOMODACHI

BOYNTON BCH

FL

3

LANDRUM

KATIE

9

MARION YOUTH CENTER

MARION

IN

 

F Intermediate 1 

38

 

 

 

 

1

DOLIN

JORDYN

9

COHENS JUDO CLUB

MUNDELEIN

IL

2

BROWN

SHANIGUA

9

WAKA MU SHU

ATLANTA

GA

3

SUTTON

DAVISTA

9

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

 

F Intermediate 1 

43

 

 

 

 

1

SHEPHERD

AMANDA

10

AMADOR JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

2

MENDOZA

KIANA

8

COLLEGE PARK JUDO

COLLEGE PARK

MD

 

F Intermediate 1 

43+

 

 

 

 

1

LAMBERT

MARINA

10

WASHINGTON JUDO

WASHINGTON

DC

2

SHEPHERD

AMANDA

10

AMADOR JUDO TEAM

LIVERMORE

CA

3

BOREN

JESSICA

10

ACS

EVANSVILLE

IN

 

F Intermediate 2 

28

 

 

 

 

1

LIDDIE

ALEXA

11

OTC JR. JUDO CLUB

COLORADO SPRINGS

CO

2

SZABO

JESSICA

10

AJAX BUDOKAN

AJAX

ONT

3

SIMPSON

IESHA

10

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

 

F Intermediate 2 

31

 

 

 

 

1

VIANA

ARIEL

11

BUSHIDO JUDO SCHOOL

DURHAM

NC

2

CHEVALIER

SANDRA

10

MAYO QUANCHI

W. WARWICK

RI

3

GIBSON

ZSHAKIRA

11

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

 

F Intermediate 2 

34

 

 

 

 

1

PRADO

VERONICA

12

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

WEINBERG

ALYSON

11

SIMI VALLEY JUDO

SIMI VALLEY

CA

3

PRADO

JACLYN

11

KI ITSU SAI JUDO

N LAUDERDALE

FL

 

F Intermediate 2 

38

 

 

 

 

1

DELGADO

KIARA

11

KI-ITSU-SAI- JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

2

DURAND

FRANCESCA

10

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

3

CLARK

STEPHANIE

11

CAROLINA AMERICAN JUDO

WEDDINGTON

NC

 

F Intermediate 2 

42

 

 

 

 

1

DURAND(2ND DIV)

FRANCESCA

11

KI-ITSO-SAI JUDO CLUB

N. LAUDERDALE

FL

2

KALMANCZHEY

ADRIENNE

11

AJAX BUDOKON

AJAX

ONT

3

MELROSE

JUSSINE

11

BARSTOW JUDO CLUB

BARSTOW

CA

 

F Intermediate 2 

48

 

 

 

 

1

YAZELL

KAYLA

12

RENSWUDEN JUDO

CENTERVILLE

OH

2

BRAYE

BAILIE

12

ACS MARTIAL ARTS

EVANSVILLE

IN

3

LA BARCA

PALOA

11

KI-ITSU-SAI JUDO CLUB

NORTH LAUDERDALE

FL

 

F Intermediate 2 

53

 

 

 

 

1

PLANA

TESSA

12

DALLAS JUDO & JUI JITSU

DALLAS

TX

2

DELGADO

ANGELICA

11

USA JUDO & MARTIAL ARTS

MIAMI

FL

3

TILLMAN

LA QUINTA

10

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

 

F Intermediate 2 

53+

 

 

 

 

1

PATTON

KATE

10

FLA SCHOOL OF JUDO

TAMPA

FL

2

LEVITZ

ASHLEY

11

TOMODACHI

BOYNTON BEACH

FL

 

F Intermediate 2 

53++

 

 

 

 

1

SAPP

JASMEN

12

WAKA MUSHA

ATLANTA

GA

 

F Juvenile  A 

48

 

 

 

 

1

SCHULTHEIS

NICKI

14

GURNEE JUDO CLUB

GURNEE

IL

2

ALVARADO

SARAH E.

12

BECERRA JUDO CLUB

GARLAND

TX

3

MIRANDA

DEBRA

13

GUERREROS

LA PUENTE

CA

 

F Juvenile  A 

53

 

 

 

 

1

JOHNSON

ROBYN

13

COHEN'S JUDO CLUB

MUNDELEIN

IL

2

ARIAS

HEIDU

12

BUDOKAN

HILEALH

FL

3

VASQUEZ

ABBEY

13

FONDY JUDO CLUB

FOND DU LAC

WI

 

F Juvenile  A

64

 

 

 

 

1

NOVAK

CHELSEA

13

NORTHGLENN JUDO

NORTHGLENN

CO

2

TAYLOR

ALLIE

14

MELTON'S JUDO CLUB

JACKSON

MS

 

 

 

 

 

 

 

 

F Juvenile  A 

64+

 

 

 

 

1

THEIS

AMBER

13

BARSTOW JUDO

BARSTOW

CA

2

BRADFORD

BRITTIN

13

ST PETE

ST PETE

FL

3

HAIRE

ABBIE

13

YELLOWHILL JUDO CLUB

WHITTIER

NC

 

F  Juvenile B 

52

 

 

 

 

1

ELLIS

CHRISTINE

14

CRANFORD JUDO CENTER

CRANSFORD

NJ

2

VIEIRA

MELISSA

15

TAKI-GAWA

SOMERSET

MA

3

KONGKEO

JENLEE

16

JUDAN JUDO OF TOLEDO

TOLEDO

OH

 

F  Juvenile B 

57

 

 

 

 

1

MOLLOY

MARTI

16

EAST BAY JUDO INSTITUTE

EL CERRITO

CA

2

SWETT

HEATHER

15

TOHOKU JUDO CLUB

SOMERVILLE

MA

3

LOVE

ANDREA

14

GENTLE WAY JUDO CLUB

FORESTVILLE

CT

 

F  Juvenile B 

63

 

 

 

 

1

VAN'T END

LOTTE

14

THEO MEYER SPORT

LURDEN

NETH

2

VEGA-BORJA

MELANIE

16

WPB JUDO ACADEMY

WPB

FL

3

PACHECO

CHRISTINA`

15

BUDOKAN JUDO

HIALEAH

FL

 

F  Juvenile C 

48

 

 

 

 

1

HATA

STEPHANIE

17

EAST BAY JUDO

EL CERRITO

CA

2

CAUSEY

ALEXANDRA

16

 MOJICA JUDO

BALDWIN PARK

CA

3

GONZALEZ

LAUREN

15

RUBEN MARTIN JUDO

FORT WORTH

TX

 

F  Juvenile C 

52

 

 

 

 

1

BURNS

LIZ

17

JASON MORRIS JUDO CLUB

SCOTIA

NY

2

GONZALEZ

RENEE

17

RUBEN MARTIN JUDO

FORT WORTH

TX

 

F  Juvenile C 

57

 

 

 

 

1

MALLOY (2 DIV C)

MARTI

16

EAST BAY JUDO INSTITUTE

EL CERRITO

CA

2

LABRADA

YAREMI

17

USA MARTIAL ARTS & JUDO

MIAMI

FL

3

DUARTE

JULIE A.

17

GUERREROS

LA PUENTE

CA

 

F  Juvenile C 

63

 

 

 

 

1

DJOKIC

MARIJA

17

EAST BAY JUDO INSTITUTE

EL CERRITO

CA

2

UNGER

KATIE

17

COHEN'S JUDO

MUNDELEIN

IL

 

F  Juvenile C 

70

 

 

 

 

1

YANNESTSOS

CHRISTINA

19

OTC

COLORADO SPRINGS

CO

2

COSTRINI

JACQUELINE

18

ST PET JUDO

ST PETE

FL

 

F  Juvenile C 

78+

 

 

 

 

1

O'ROURKE

MOLLY

19

EAST BAY JUDO INSITUTE

EL CERRITO

CA

2

HAIRE(2ND DIV)

ABBIE

13

YELLOWHILL JUDO CLUB

WHITTIER

NC